Livekurzy.cz

Serie A: Zvedne se konečně Inter?

Ještě na začátku prosince Inter Milán vedl italskou ligu. Ze čtyř posledních zápasů však získal pouhé 2 body a propadl se na 3.místo. Vzpamatuje se na hřišti Fiorentiny?

Ještě na začátku prosince Inter Milán vedl italskou ligu. Ze čtyř posledních zápasů však získal pouhé 2 body a propadl se na 3.místo. Vzpamatuje se na hřišti Fiorentiny?

Fotbal
Foto: Pixabay

 

Italská Serie A nemá žádnou zimní pauzu a o nadcházejícím víkendu se 20.kolem přehoupne do druhé poloviny. Jedním ze šlágrů tohoto kola bude duel osmé Fiorentiny se třetím Interem, přičemž většina fanoušků je zvědavá především na výkon Interu.

Ačkoli Inter ještě nedávno celou Serii A vedl, nyní ztrácí na vedoucí Neapol 7 bodů. Pouhé 2 body z posledních 4 zápasů znamenají v boji o titul opravdu žalostně málo. Navíc Inter v těchto 4 zápasech vstřelil jediný gól. Probudí se konečně milánský tým a jeho nejlepší střelec Mauro Icardi, který zatím stále vede tabulku střelců se 17 góly?

Fiorentina je na tom v současné chvíli o dost lépe. V lize neprohrála 7 zápasů v řadě a v těchto zápasech vždy inkasovala maximálně 1 gól. Naposledy doma remizovala 1-1 s AC Milán, tedy městským rivalem Interu.

Když se podíváme na poslední vzájemné zápasy obou mužstev, tak v srpnu na domácím stadiónu jasně triumfoval Inter v poměru 3-0. Poslední konfrontace těchto soupeřů ve Florencii naopak na jaře 2017 skončila hodně divokou výhrou Fiorentiny 5-4.

Pohyby kurzů na zápas Fiorentina – Inter Milán

Při vypsání kurzů na tento zápas věřili bookmakeři Fortuny mnohem více Interu. Kurz na jeho výhru začínal na hodnotě 2.20. Domácí Fiorentina byla outsiderem s kurzem 3.15. Po víkendových remízách obou dnešních soupeřů se situace dosti výrazně změnila. Kurz na výhru Interu ve Fortuně vylétl o 20% na 2.65, zatímco kurz na úspěch Fiorentiny klesl o 10% na 2.82. Podle kurzů jsou tak šance obou mužstev v podstatě vyrovnané.

Fiorentina - Inter graf kurzů

Tip na zápas Serie A Fiorentina – Inter Milán

Vzhledem k aktuální formě obou soupeřů se nabízí spíše sázka na domácí Fiorentinu, nicméně kurz na výhru Interu vystoupal tak vysoko, že za této konstelace se jako hodnotnější jeví sázka na Inter. Aktuálně lze na výhru Interu vsadit ve Fortuně v kurzu 2.65.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!