Livekurzy.cz

Ligue 1: Obrovský propad kurzu na Guingamp

Ve francouzské Ligue 1 přivítá dvanáctý Guingamp šestnácté St.Etienne a původně vypsané kurzy na zápas zažily v posledních dnech velké změny. Na koho vsadit?

Ve středečním 19.kole francouzské Ligue 1 přivítá dvanáctý Guingamp šestnácté St.Etienne. Původně vypsané kurzy na zápas zažily v posledních dnech velké změny, tak se na zápas podívejme blíže.

Guingamp - St.Etienne

Podle původních představ bookmakerů Tipsportu i Fortuny se mělo jednat o víceméně vyrovnaný zápas. Domácí hráči byli s kurzem 2.55 pouze mírným favoritem oproti hostům ze St.Etienne s kurzem 2.77. Po víkendovém kole Ligue 1 však došlo k nečekaně velkým pohybům. Kurz na domácí Guingamp spadl o 24% na 1.95 a naproti tomu kurz na úspěch hostů vystoupal o 62% na 4.50.

Guingamp – St.Etienne: aktuální forma mužstev

Ani jeden ze soupeřů na tom momentálně není nijak růžově, ale domácí jsou na tom přeci jen lépe. Z posledních 3 zápasů vytěžili 7 bodů, díky nimž se trochu vzdálili pásmu sestupu. Hosté ze St.Etienne naposledy vyhráli před více než dvěma měsíci (14.10.2017 proti Métám 3-1) a v posledních dvou zápasech proti Marseille a Monaku ani jednou neskórovali, ale sami 7x inkasovali.

Proč došlo k dramatickému pohybu kurzů?

Zcela evidentně velká většina sázkařů věří výhře domácích, a proto došlo k tak výrazné korekci kurzu. Nicméně hosté ze Saint-Etienne nejsou bez šancí na úspěch, a proto se v nízkém kurzu nevyplatí sázet na úspěch Guingampu.

Guingamp - St.Etienne graf kurzů

Proč zkusit vsadit na výhru St.Etienne?

  • Velice zajímavý kurz na výhru hostů
  • Oba vzájemné zápasy v minulé sezóně vyhráli právě fotbalisté St.Etienne (na jaře 2017 triumfovali v Guingampu 2-0 a také tehdy byli outsiderem)
  • Těžký terén bude hrát do karet spíše defenzivním hostům

Pokud jste přesvědčeni, že se ve vysokém kurzu vyplatí „zkusit“ výhru hostů ze Saint-Etienne, tak je nejlepší tento zápas vsadit ve Fortuně, které aktuálně nabízí kurz 4.50. A pokud ještě ve Fortuně nemáte účet, pak může být ideální příležitost si ho vytvořit a využít 200 Kč na ruku zdarma, které Fortuna každému novému hráči.

 

zdroj fotografie: lg1.fr