Livekurzy.cz

Hokejová Tipsport Extraliga – čtvrtfinále je tu

Kdo se stane králem letošního ročníku hokejové Extraligy? Rozbíhají se čtvrtfinálové boje a zejména duely Vítkovice – Kometa a Hradec – Liberec slibují pořádné napětí.

Kdo se stane králem letošního ročníku hokejové Extraligy? Rozbíhají se čtvrtfinálové boje a zejména duely Vítkovice – Kometa a Hradec – Liberec slibují pořádné napětí.

Foto: ČTK/Kubeš Slavomír

Jako první se do bojů zapojí celky, které v základní části skončily na 3. až 6.místě Extraligy a tudíž měly v průběhu předkola volno a mohli se připravovat na svého soupeře.

 

Třinec – Pardubice

Hokejisté Třince patří v posledních letech vždy mezi horké kandidáty na titul a stejně tak je tomu i letos. Třinečtí celou základní část okupovali horní příčky tabulky a nakonec skončili na 3.místě. Oproti tomu Pardubice na začátku sezóny uzavíraly tabulku, ale zlepšenými výkony i trochu šťastným finišem se nakonec dotáhly na 6.místo a unikly dokonce i předkolu.

Jasným favoritem série je Třinec, ale zajímavé je, že ve 4 vzájemných zápasech této sezóny ani jednou nevyhrál v základní hrací době. Poslední vzájemný duel je starý pouze 2 týdny a Pardubice v něm na třineckém ledě překvapivě dominovaly 6-2.

Kurzy na jednotlivé zápasy a grafy pohybu kurzů najdete zde >

Třinec – Pardubice: kurzy na postup

Tipsport  1.28 – 3.68  >>> VSADIT ZDE
Fortuna 1.30 – 3.53  >>> VSADIT ZDE
Sazkabet 1.29 – 3.60  >>> VSADIT ZDE

 

Vítkovice – Kometa Brno

Ačkoli Vítkovice skončily v extraligové tabulce o příčku výše a budou začínat na domácím ledě, mírným favoritem na postup je brněnská Kometa. Hlavním důvodem pro tento fakt je především bilance posledních vzájemných zápasů a pak také skutečnost, že Kometa obhajuje loňský titul a její hráči mají mnohem více zkušeností.

Poslední 2 vzájemné souboje jsou opravdu zajímavé – oba se hrály ve Vítkovicích a Kometa oba ovládla s čistým kontem. Skutečnost, že více než 120 minut nepřekonali brněnského brankáře, může být pro Vítkovické hráče dost velkým problémem.

Kurzy na jednotlivé zápasy a grafy pohybu kurzů najdete zde >

Vítkovice – Kometa Brno: kurzy na postup

Tipsport  2.30 – 1.62  >>> VSADIT ZDE
Fortuna 2.24 – 1.65  >>> VSADIT ZDE
Sazkabet 2.25 – 1.64  >>> VSADIT ZDE

 

Plzeň – Olomouc

Plzeň s přehledem ovládla základní část Tipsport Extraligy a postoupila z prvního místa přímo do čtvrtfinále. Proti soupeři z Olomouce je Plzeň jasným favoritem a jakýkoli jiný výsledek než hladký postup by byl velkým překvapením.

Hokejisté Olomouce museli bojovat v předkole play-off proti Zlínu a dokázali postoupit poměrem 3-1 na zápasy. Otázkou je, jestli odehrané zápasy předkola budou pro olomoucké hokejisty spíše výhodou nebo nevýhodou. Olomouc bude unavenější, ale Plzeň zase vypadla ze zápasového rytmu díky dlouhému volnu.

Pokud jde o vzájemné zápasy ze základní části, tak i ty favorizují Plzeň, která ovládla 3 ze 4 duelů. Za zmínku stojí zejména první zářijový zápas, který skončil olomouckým debaklem v poměru 10:0.

Kurzy na jednotlivé zápasy a grafy pohybu kurzů najdete zde >

Plzeň – Olomouc: kurzy na postup

Tipsport  1.17 – 5.05  >>> VSADIT ZDE
Fortuna 1.17 – 5.05  >>> VSADIT ZDE
Sazkabet 1.16 – 4.65  >>> VSADIT ZDE

 

Hradec Králové – Liberec

Souboj, který nemá velkého favorita. Hradec s přehledem uhájil druhou příčku v základní části a postoupil přímo do čtvrtfinále. Liberec musel do předkola, kde si však snadno poradil s trápící se Spartou poměrem 3-0 na zápasy.

O šancích obou mužstev příliš nenapoví ani vzájemné zápasy. Bilance ze základní části je vyrovnaná 2-2, když ve všech zápasech dominovalo domácí mužstvo. Zajímavé je, že na chlup stejnou bilanci ve vzájemných duelech si Hradec s Libercem připsali i v minulé sezóně. Hokejisté Hradce jsou mírným favoritem na postup proto, že by rozhodující sedmý duel hráli na domácím ledě.

Kurzy na jednotlivé zápasy a grafy pohybu kurzů najdete zde >

Hradec Králové – Liberec: kurzy na postup

Tipsport  1.62 – 2.30  >>> VSADIT ZDE
Fortuna  1.65 – 2.24  >>> VSADIT ZDE
Sazkabet  1.60 – 2.20  >>> VSADIT ZDE

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!