Livekurzy.cz

Eredivisie: PSV v pohodě zvítězí venku

Vedoucí mužstvo nizozemské Eredivisie zavítá ve středu 13.prosince na hřiště dvanáctého Groningenu a nic než výhra PSV nepřichází v úvahu.

Vedoucí mužstvo nizozemské Eredivisie zavítá ve středu 13.prosince na hřiště dvanáctého Groningenu a nic než výhra PSV nepřichází v úvahu.

Fotbal
Foto: Pixabay

Nizozemská nejvyšší fotbalová soutěž ještě není ani v polovině, ale už teď je zřejmé, že mužstvo PSV Eindhoven míří za titulem. Z 15 odehraných zápasů si hráči PSV odnesli 13 výher a pouze 2x prohráli. Druhá z těchto porážek je stará pouze několik dní. Přišla o víkendu na hřišti Ajaxu Amsterodam, ale o to víc se budou fotbalisté Eindhovenu chtít vrátit na vítěznou vlnu.

Domácí Groningen v letošní sezóně dost tápe. Pouze 12.místo v tabulce a jen 5-ti bodový náskok na sestupové příčky se před sezónou asi nečekaly. Bilance na vlastním hřišti sice není úplně špatná (3-3-2) ale obě porážky jsou relativně čerstvé – ta poslední se datuje na konec listopadu k zápasu s Feyenoordem, což byl prozatím poslední domácí duel Groningenu.

Pojďme se nyní podívat na aktuální pohyb kurzů u tohoto zápasu. Právě tento pohyb je totiž důvodem, proč jsme se rozhodli jej doporučit sázkařům. Výhru domácího Groningenu bookmakeři sázkové kanceláře Tipsport původně nastavili na 8.50 a na hosty z PSV šlo vsadit v kurzu 1.32. Následně ovšem došlo ke korekci kurzů. Na výhru domácích lze aktuálně vsadit v kurzu 6.42, zatímco výhra PSV je ohodnocena kurzem 1.40.

 

Tip na zápas Eredivisie Groningen – PSV

Hosté jsou jasným favoritem zápasu a není příliš jasné, z jakého důvodu došlo k pohybu vypsaných kurzů. Žádný zřejmý důvod k takto výraznému posunu kurzu podle nás nenastal. Kurz 1.40, za který lze vsadit na výhru PSV v Tipsportu, sice není nijak závratně vysoký, ale vzhledem k aktuální formě mužstev a rozložení sil na trávníku určitě nabízí zajímavou hodnotu.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!