Livekurzy.cz

MS v hokeji 2018 – zajímavé zápasy na vsazení

Je tu další z vrcholů hokejové sezóny – MS 2018. Budou v Dánsku vítězit favorité nebo se dočkáme řady překvapení? Komu věří sázkaři?

Je tu další z vrcholů hokejové sezóny – MS v hokeji 2018. Budou v Dánsku vítězit favorité nebo se dočkáme řady překvapení? Komu věří sázkaři?

MS v hokeji 2018 Dánsko
Foto: Bet-Arena.cz

 

MS v hokeji 2018 – program zápasů

O hokejovém šampionátu již bylo napsáno mnohé a není třeba vše kompletně opakovat. Podrobné informace o turnaji najdete například v tomto článku. Seznam zápasů šampionátu a vypsané kurzy najdete na našem webu v sekci Lední hokej. Také tyto informace najdete na spoustě sportovních serverů nebo webech sázkových kanceláří. Co ovšem jinde nenajdete, jsou grafy, které zobrazují vývoj kurzů ke každému zápasu.

Podívejme se například na zápas domácích Dánů proti Německu:

MS2018 Dánsko - Německo, pohyb kurzů

Z tohoto grafu lze vyčíst spoustu užitečných informací, které pomohou každému sázkaři v rozhodování. Z křivek je jasně vidět, že kurz na výhru domácích klesá (z původní hodnoty 2.90 klesl na 2.46), zatímco Němci se z role favorita (kurz 2.12) propadli do role mírného outsidera s kurzem 2.50.

Pohyb kurzů pochopitelně odráží chování sázkařů. Kurz na výhru Dánska padá, protože sázející domácím věří a sází na ně. Naopak výhra Němců, kteří letos jen těsně nezískali olympijské zlato, se sázejícím jeví jako nepravděpodobná, a proto kurz stoupá.

Samozřejmě je otázkou, zda jít „s davem“ a vsadit na domácí v nižším kurzu nebo raději zkusit vsadit opačně a využít pěkně rostoucího kurzu na Němce. S tímto vám úplně neporadíme, ale jisté je, že právě takového zápasy, kde se hodně hýbou kurzy, jsou z pohledu sázkaře zajímavé. Často v nich lze totiž najít velmi hodnotné kurzy, které by bookmakeři nikdy na začátku nevypsaly, ale k jejichž změně došlo až na základě vsazených peněz.

 

Zápasy s velkými změnami kurzů

Zápasy z velkými změnami kurzů jsou pro sázející velice atraktivní, protože mohou nabídnout nečekané zhodnocení. Otázkou je, jak takové zápasy najít, pokud sázkař nechce trávit hodiny podrobným zkoumáním nabídek sázkových kanceláří. Právě z tohoto důvodu přinášíme na naší homepage 2 tabulky zobrazující zápasy s nejvyššími procentuálními změnami kurzů. Zvlášť jsou sestavovány žebříčky pro fotbalové, hokejové a tenisové zápasy, přičemž mezi sporty se přepínáte tlačítkem na horní liště tabulky. V první tabulce najdete nejvyšší nárůsty a ve druhé nejvyšší poklesy.

U každého zápasu v tabulce vidíte údaj, o kolik % se daný kurzy změnil, a pokud na vybraný zápas kliknete zobrazí se Vám graf, ilustrující průběh kurzů od chvíle jejich vypsání.