Livekurzy.cz

Hokejová Liiga: Hämeenlinna může překvapit

Finská hokejová liga pokračuje i navzdory souběžně hranému Channel One Cupu a Hämeenlinna určitě má šanci překvapit na ledě Jyväskylä.

Finská hokejová liga pokračuje i navzdory souběžně hranému Channel One Cupu a Hämeenlinna určitě má šanci překvapit na ledě Jyväskylä.

Hokej
Foto: Pixabay

 

Základní část finské hokejové ligy je již za svou polovinou a v pátečním zápase 34.kola přivítá Jyväskylä na svém ledě Hämeenlinnu. Domácí hokejisté jsou v tuto chvílí na osmém místě tabulky a hosté okupují až 13.příčku. Podle kurzů sázkových kanceláří jsou jasným favoritem domácí, ale aktuální kurz na jejich výhru 1.63 je možná až příliš nízký.

Proč není Jyväskylä tak velkým favoritem zápasu?

  • Hokejistům Jyväskylä se v letošní sezóně na vlastním stadiónu příliš nedaří. Z 15 odehraných zápasů vyhráli pouze 7 a v tomto ohledu patří k nejhorším týmům v soutěži
  • Poslední vzájemný duel obou soupeřů v této sezóně vyhrála po prodloužení Hämeenlinna
  • Jyväskylä ztratilo poslední 2 domácí zápasy a vstřelilo v nich pouhý jeden gól.

Kurzy na zápas Jyväskylä – Hämeenlinna

Při vypsání zápasu byla výhra domácích ohodnocena kurzem 1.70 a na triumf hostů šlo vsadit za 3.62. Dnes však došlo k nárůstu kurz na vítězství hostující Hämeenlinny na hodnotu 4.44, což je nárůst o 23%. Naproti tomu hladina kurzu na výhru domácích trochu klesla a to na 1.63.

Jyvaskyla - Hamennlina graf

Tip na zápas Liigy Jyväskylä – Hämeenlinna

Ačkoli hosté určitě nehrají v žádné oslnivé formě, tak domácí jsou na tom podobně. Kurz 1.63 na výhru Jyväskylä je opravdu nízký. Hodnotu určitě vidíme v sázce na triumf hostů, kterou bookmakeři Tipsportu navýšili na kurz 4.44.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!