Livekurzy.cz

Ligue 1: V tomto týdnu je na programu 21.kolo

Francouzská fotbalová liga se přehoupla do své druhé poloviny. V úterý a ve středu jsou na programu zápasy 21.kola Ligue 1. Které duely jsou nejzajímavější z pohledu sázkaře?

Francouzská fotbalová liga se přehoupla do své druhé poloviny. V úterý a ve středu jsou na programu zápasy 21.kola Ligue 1. Které zápasy jsou nejzajímavější z pohledu sázkaře a jak se hýbou kurzy?

Ligue 1
Zdroj: Facebook.com

Největšími magnety nadcházejícího kola z pohledu fanoušků budou pravděpodobně souboje Monako – Nice a PSG – Dijon. Bohužel z pohledu sázkaře to vypadá úplně jinak. Díky naprosté dominanci PSG jsou kurzy na Neymara a spol tak nízké, že se vůbec nevyplatí na tyto zápasy sázet. Pojďme se se tedy raději podívat na pohyby kurzů u ostatních zápasů Ligue 1, abychom zjistili, které zápasy jsou nejzajímavější z pohledu sázkaře.

Amiens vs. Montpellier

U souboje šestnáctého Amiens s osmým Montpellier se kurzy otočily doslova o 180%. Ještě před dvěma dny se ve Fortuně dalo vsadit na výhru domácích v kurzu 2.35. Nyní (2 dny před zápasem) je možné na domácí fotbalisty vsadit v kurzu 3.50, což je nárůst o 49%. Podobný veletoč, jen v opačném směru pochopitelně musel absolvovat i kurz na výhru hostů z Montpellier. Ten naopak klesl z hodnoty 3 na hodnotu 2.33.

Důvodem tohoto pohybu pravděpodobně bude tristní forma Amiens v posledních zápasech. V tomto kalendářním roce zatím fotbalisté Amiens prohráli všechny 3 soutěžní zápasy, do kterých nastoupili a to navíc se skóre 0:9. Montpellier je na tom o poznání lépe – 2 výhry v domácím poháru a naposledy domácí ligová remíza s Monakem 0-0. Podzimní vzájemný zápas obou soupeřů skončil nerozhodně 1-1.

Věříte více lepší formě hostů nebo preferujete aktuálně hodně zajímavý kurz na výhru domácích? Vsaďte si na zápas ve Fortuně.

LOSC Lille
Zdroj: Facebook.com

Lille vs. Rennes

Druhým zápasem, kde došlo k výraznému pohybu kurzů je souboj Lille – Rennes. Kurz na domácí Lille klesl z 2.55 na 2.15, zatímco na hostující Rennes lze nyní vsadit v kurz 3.85 oproti původním 2.73. Pohyb kurzů je pravděpodobně způsobem výsledky posledních zápasů obou soupeřů. Rennes prohrálo doma s Marseille 0-3, zatímco Lille zvítězilo na hřišti Caen 1-0. Podzimní vzájemný duel vyhráli fotbalisté Rennes 1-0.

Dle našeho názoru se za stávají kurzové hladiny vyplatí vsadit na hosty z Rennes. Kurz 3.85 ve Fortuně má určitě velkou hodnotu.

 

Add comment