Livekurzy.cz

La Liga: Zajímavé zápasy z pohledu sázkaře

Španělská fotbalová La Liga je přesně v polovině a víkendové 20.kolo nabídne řadu atraktivních duelů. Které jsou ty nejzajímavější z pohledu sázkaře?

Španělská fotbalová La Liga je přesně v polovině a víkendové 20.kolo nabídne řadu atraktivních duelů. Které jsou ty nejzajímavější z pohledu sázkaře?

Fotbal
Foto: Pixabay

Španělská La Liga byla v posledních letech pouze soubojem Barcelony a Realu. O titul se vždy bojovalo až do posledních kol. V této sezóně se situace hodně odlišná, protože Real Madrid prochází velkou krizí a na Barcelonu ztrácí po polovině soutěže propastných 19 bodů. Svěřenci trenér Zidana mají sice 1 zápas k dobru, ale ani případná výhra jim příliš nepomůže. I se ztrátou 16 bodů na největšího rivala nemohou na titul vůbec pomýšlet.

Otázkou je, zda nevsadit proti Realu, který z posledních 3 zápasů získal jediný bod a takovou krizi dlouho nepamatuje. Nicméně ani soupeř Realu – La Coruňa na tom není lépe. Nachází se na sestupových příčkách La Ligy a navíc s Realem prohrála 10x v řadě. Nejlepším řešením je vyhnout se tomuto zápasu obloukem. Výhra Realu v kurzu 1.13 za pokus určitě nestojí.

Alavés – Leganes

Oba soupeře dělí v tabulce La Ligy 6 bodů, přičemž domácí Alavés je těsně nad pásmem sestupu. Ještě nedávno na tom ovšem byli domácí o dost hůře. Poslední 3 domácí zápasy dokázali vyhrát, aniž by inkasovali a i proti Leganes jsou favoritem na zisk tří bodů. Původně vypsaný kurz 2.50 sice v Tipsportu klesl na aktuálních 2.23, ale myslíme si, že i za tento kurz se vyplatí zápas vsadit. Leganes určitě není nepřekonatelný soupeř – z posledních 6 ligových zápasů na cizích hřištích vytěžili jeho hráči pouhý jeden bod za bezbrankovou remízu s Levante.

Vsaďte si na výhru Alavése v kurzu 2.23 v Tipsportu.

Alaves - Leganes graf

Eibar vs Málaga

Domácí jsou jasným favoritem zápasu s aktuálním kurzem na výhru 1.68. Málaga se nachází na předposledním místě tabulky s pouhými 11 body. Poslední 4 zápasy v La Lize fotbalisté Málagy prohráli a nedokázali vstřelit ani jeden gól. Nicméně je třeba se na zápasy Málagy podívat i trochu z druhé strany. Ve všech 4 prohraných zápasech byli hráči Málagy aktivnější a svého soupeře přestříleli. Rovněž obrana jim celkem funguje, protože ve třech případech prohráli shodně 0-1 a jednou 0-2.

Domácí Eibar je na tom pochopitelně s aktuální formou lépe, ale myslíme si, že za stávající kurzové hladiny se vyplatí vsadit na hostující Málagu, protože domácí nejsou tak výrazným favoritem, jak naznačují kurzy. Fortuna původně vypsala na triumf hostů kurz 4.20, ale v tuto chvíli již tento kurz vystoupal na 5.70, tedy o 36%, což je pro sázkaře téměř povinnost zkusit 🙂

Vsaďte si na výhru Málagy v kurzu 5.70 ve Fortuně.

Eibar - Málaga graf

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!