Livekurzy.cz

Startuje Liga mistrů 2018/19: Uspěje Plzeň?

Již tento týden bude souboji ve skupinách rozehrána Liga mistrů 2018/19. Viktoria Plzeň jako jediný český zástupce přivítá na úvod CSKA Moskva.

Již tento týden bude souboji ve skupinách rozehrána Liga mistrů 2018/19. Viktoria Plzeň jako jediný český zástupce přivítá na úvod CSKA Moskva.

Fotbal
Foto: Pixabay

Nejsledovanější evropská klubová soutěž se rozeběhne v úterý 18.září 2018. Z pohledu českého fanouška je zajímavá především skutečnost, že po několika letech se do soutěže opět kvalifikoval český zástupce. Je jím Viktoria Plzeň, která se ve skupině může těšit na souboje s Realem Madrid, AS Řím a CSKA Moskva.

 

Liga mistrů 2018/19 – skupinová fáze

Do Ligy mistrů se kvalifikovalo 32 mužstev, která jsou rozdělena do 8 skupin po čtyřech účastnících. Ve skupinách se soupeři utkají systémem „každý s každým“ a to pochopitelně na domácím i venkovním stadiónu. Celkem každé mužstvo sehraje ve skupině 6 zápasů. Ze skupiny postoupí do jarní fáze Ligy mistrů vždy první dvě mužstva a mužstvo na třetím místě se přesune do jarní fáze Evropské ligy.

 

Liga mistrů 2018/19 – zápasy Plzně

Viktoria Plzeň byla nalosována do skupiny G a jejími soupeři jsou CSKA Moskva, AS Řím s českým útočníkem Patrikem Schickem a hvězdný Real Madrid. Na úvod přivítají plzeňští fotbalisté ve středu 19.září 2018 na svém stadiónu papírově nejslabšího protivníka, kterým je CSKA Moskva.

Kompletní zápasový harmonogram Plzně v Lize mistrů 2018/19 vypadá následovně:

  • 19.09. 21:00       Plzeň – CSKA Moskva
  • 02.10. 21:00       AS Řím – Plzeň
  • 23.10. 21:00       Real Madrid – Plzeň
  • 07.11. 21:00       Plzeň – Real Madrid
  • 27.11. 18:55       CSKA Moskva – Plzeň
  • 12.12. 18:55       Plzeň – AS Řím

 

Viktoria Plzeň – CSKA Moskva: vývoj kurzů

Všeobecně se předpokládá, že právě proti ruskému soupeři mají fotbalisté Plzně největší šanci uspět. Podle bookmakerů je Plzeň dokonce favoritem duelu, jak můžeme vidět z aktuálních kurzů.

Viktoria Plzeň - CSKA Moskva kurzy

Fotbalisté CSKA skončili v minulém ročníku ruské ligy na druhém místě, které jim zajistilo postup do LM. V aktuální sezóně je CSKA po sedmi odehraných zápasech na 5.místě s 12 body a bilancí 3-3-1. Poslední 2 zápasy moskevští vyhráli se skóre 7:0, takže určitě nejsou v žádné herní krizi.

Plzni patří ve Fortuna lize aktuálně 2.místo o skóre za Slavií, ale herně to není úplně ono. Před reprezentační pauzou utrpěla Viktoria debakl 4-0 na Slavii a i při domácí výhře nad Opavou 1-0 se Plzeň hodně nadřela a skórovala až v závěru z penalty.

 

Viktoria Plzeň – CSKA Moskva: na koho vsadit

Při pohledu na graf vývoje kurzů je patrné, že sázející věří více Viktorce – kurz na její výhru trochu klesá.

Viktoria Plzeň - CSKA Moskva pohyb kurzů
Viktoria Plzeň – CSKA Moskva, pohyb kurzů

Dost dobře nechápeme tento optimismus sázkařů a s ním související pokles kurzu na Plzeň. Podle našeho názoru má CSKA Moskva určitě vyšší šanci uspět, než kolik ukazují aktuální kurzy, a proto doporučujeme vsadit proti Plzni.

>>> Vsaďte si ve Fortuně a získejte bonus 400 Kč + 300 Kč za ověření!

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!