Livekurzy.cz

Stanley Cup 2018: sázkaři nevěří Washingtonu

Hokejisté Washingtonu vstupovali do série s Columbusem jako favorité, ale oba domácí zápasy ztratili v prodloužení. Zdramatizují sérii play off NHL na ledě soupeře?

Hokejisté Washingtonu vstupovali do série s Columbusem jako favorité, ale oba domácí zápasy ztratili v prodloužení. Zdramatizují sérii play off NHL na ledě soupeře?

Hokej
Foto: Pixabay

Stanley Cup 2018: Washington – Columbus

Washingtonu se v bojích o Stanley Cup dlouhodobě nedaří. Přitom v základní části mužstvo poslední roky dominuje. Účast v bojích o Stanley Cup si vždy zajistí s předstihem a úvodní sérii začíná na domácím ledě. Bohužel pro fanoušky Capitals téměř vždy přijde zklamání. Mužstvo s hvězdným Alexanderem Ovechkinem vždy skončí v prvním nebo druhém kole play off.

Na stejný scénář to zatím vypadá i v letošní sezóně. Washington v obou domácích zápasech vedl, soupeře jasně přestřílel (poměr střel ve druhém zápase 58:30), ale výsledkem jsou 2 domácí porážky v prodloužení a nepříznivý stav 0:2.

 

Columbus Blue Jackets – Washington Capitals, 3.zápas

Třetí duel obou soupeřů je na programu 18.4.2018 v 1:30 našeho času a hraje se poprvé na ledě Columbusu. Výsledek utkání se těžko tipuje, ale je zajímavé, že sázkaři se ve velkém přiklánějí na stranu domácích Blue Jackets.

Při vypsání kurzů na zápas byly podle bookmakerů Fortuny šance obou mužstev vyrovnané, jak můžeme vidět z následujícího grafu:

 

Ovšem v pondělí 16.4. došlo k výrazné změně. Kurz na domácí Columbus ve Fortuně klesl na 2.22, zatímco na Washington lze nyní vsadit v kurzu 2.88 (nárůst o 18%). Jelikož se neobjevila žádná zásadní zpráva týkající se mužstev či zranění hráčů, tak je zřejmé, že důvodem pohybu kurzů jsou nabrané sázky. Sázející tedy věří domácím

 

Tip na zápas NHL play off 2018 Columbus – Washington

Ačkoli hokejisté Washingtonu prohrávají 2-0 na zápasy, tak určitě ještě budou chtít o postup zabojovat. V základní části NHL dokázali ve 3 zápasech Columbus porazit a pouze jednou se svým soupeřem prohráli. Šance obou mužstev jsou před tímto zápasem vyrovnané a vzhledem ke stávajícím kurzům má určitě větší hodnotu sázka na výhru Washingtonu v kurzu 2.88.

>>> Vsaďte si na zápas ve Fortuně za 200 Kč a získejte ihned bonus 400 Kč!

Kurzy na ostatní zápasy Stanley Cupu 2018 a grafy jejich pohybů najdete v sekci Lední hokej.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!