Sázkové bonusy v Česku a na Slovensku

Sázkové bonusy v Česku a na Slovensku

Česko si v posledních letech zvyká na nový loterijní zákon. Podobně jsou na tom i naši východní sousedé, kteří se také pustili do revize toho, jak by měl v jejich zemi hazard fungovat. A v obou zemích se dění posledních let odrazilo i na bonusech, které sázkové kanceláře nabízejí svým klientům.

Sázkové bonusy
Sázkové bonusy – ilustrační foto

Období nejistoty

Pro hráče z Česka a Slovenska znamenaly poslední roky velkou nejistotu. Nebylo jasné, kteří provozovatelé na trhu zůstanou, a jaká bude jejich případná nabídka produktů. Nejasno bylo i kolem bonusů za vytvoření účtu nebo za první vklad. A právě v bonusech najdeme mezi oběma státy určité rozdíly.

Pro přehledné srovnání si vedle sebe můžeme postavit dva provozovatele kurzového sázení a online casina z Česka i Slovenska. U nás nám jako příklad poslouží sázková kancelář Tipsport. Tradiční velký hráč na poli kurzového sázení se může pochlubit největší komunitou sázkařů v České republice. To je vedle už zavedené značky Tipsportu jeden z důvodů, proč je tato společnost tak oblíbená, i když to může být faktor, který není na první pohled tak vidět jako různé speciální akce a bonusy.

Nabídka sázkových bonusů v Česku

Pokud jde právě o bonusy, tak ty Tipsport nabízí hned dva. Jeden za registraci a další za první vklad. Když si u této sázkové kanceláře vytvoříte účet, tak na vás ihned čeká 150 Kč, které můžete využít pro vaše první sázky. Mnohem vyšší je pochopitelně výše vstupního bonusu. Tipsport dorovná váš úvodní vklad až do výše 50 000 Kč. A protože Tipsport už není spojený jen s kurzovým sázením, tak se můžete bavit v jeho online casinu, které je nazvané Tipsport Vegas. Zde můžete třeba na ruletu nebo výherní automaty získat bonus až 5 000 Kč za první vklad.

Slovenský Doxxbet a štědřejší bonusy

Pro srovnání situace u našich sousedů si můžeme vypůjčit slovenský DOXXbet. Podobně jako v případě Tipsportu se jedná o tradiční sázkovou kancelář a na Slovensku působí už téměř 30 let. Během této doby se stal jednou z nejpopulárnějších firem na poli kurzového sázení a získal si celou řadů klientů. Podobnost mezi Tipsportem a DOXXbetem najdeme i v tom, že obě dvě společnosti se nejdříve specializovaly jen na kurzové sázky, ale postupně začaly nabízet i casinové hry. DOXXbet patří mezi licencovaná online casina na Slovensku a hráči si u něj mohou zahrát ruletu či automaty a do začátku jim k tom pomůže vstupní bonus až 1 000 EUR a navíc 100 spinů na automatech zdarma. Když se vrátíme ke kurzovému sázení, tak u DOXXbetu najdeme klasické dva typy bonusů. Jeden za registraci, který činí 20 EUR, a druhý za úvodní vklad, ten se může vyšplhat až na 2 000 EUR.

Nejlepší pohled na štědřejší slovenské bonusy pak nabízí porovnání samotného Tipsportu, jelikož působí na české i na slovenské scéně. Zatímco nabídku bonusů u nás už jsme si představili, tak na Slovensku dává Tipsport svým sázkařům ihned do hry 15 EUR a vstupní bonus v hodnotě až 4 000 EUR. V online casinu se poté jedná až o částku 1 000 EUR, která se také váže k prvnímu vkladu. Po představení loterijního zákona můžeme tedy v otázce bonusů Slovákům bohužel jen tiše závidět.