Livekurzy.cz

Multiplay 81 – po stopách oblíbeného výherního automatu

Automat Multiplay 81 je nejoblíbenějším automatem klasických kamenných kasin a heren. Jeho popularita se přenesla i do světa online casin, tak pojďme zjistit proč.

Každé odvětví má své legendy. Mezi výherními automaty v Česku je to automat Multiplay 81, který se stal žádaným jak v kamenných casinech, tak později v online prostředí. A přežil i nástup čím dál modernějších a propracovanějších konkurenčních automatů.

Výherní automat Multipla 81
Foto: Betor.cz

Multiplay 81 – klasika mezi automaty

Jde o symbol výherních automatů a něco, co si většina lidí pod tímto slovním spojení představí. Automat Multiplay 81 využívá klasického vzhledu s třešněmi, švestkami, hrozny, melouny, bary a sedmičkami. Jednoduché zpracování doplňují při hře klasické zvuky, na které jsou jeho fanoušci tak zvyklí. Snadnému porozumění nevadí ani přidání čtvrtého válce, který hráčům nabízí ještě více možností na výhru.

Na případnou výhru mohou hráči dosáhnout v jedné z 81 výherních linií a právě číslo 81 je i v názvu samotného automatu. To ostatně není ničím neobvyklým, podobně to mají třeba automaty od společnosti Kajot u her Multi Vegas 81 nebo Simply the Best 81. Nikde se ale toto číslo nestalo takovým symbolem jako u výherního automatu Multiplay.

Momentálně je možné zahrát si online automat Multiplay 81 v casinu Betor nebo v Tipsport Vegas.

Výhra patrná na první pohled

Vyhrát není na automatu Multiplay nic složitého. To byl i jeden z důvodů, proč se tento automat krátce po uvedení na trh stal takovým hitem. Výrobce u něj totiž cíleně použil menší podíl zisku a to znamenalo vyšší hodnotu případných výher. Na čtyřválcovém automatu Multiplay 81 vám k sestavení výherní kombinace postačí složit nejméně tři stejné symboly. Pokud vám padnou čtyři totožné symboly, tak bude vaše výhra samozřejmě ještě vyšší.

Z obrázků ovoce je nejvýhodnější trefit melouny, ale ještě vyšší výhru vám zajistí symboly sedmiček. Nejžádanějším je nicméně symbol Multiplay 81, který tvůrci pojmenovali podle názvu celého automatu. Díky němu můžou být vaše výhry až osmkrát vyšší. A právě v tomto podle všeho tkví kouzlo popisovaného automatu. Přehledné zpracování, jednoduchá hratelnost, ke které se ale zároveň přidávají zajímavé bonusy. K zábavě tak hráč získává i příjemné napětí.

Je až obdivuhodné, jak si automat tento dokázal udržet své výsadní postavení na trhu. Z jednoduchého automatu v kamenných kasinech se postupem času stal i vyhledávaný produkt v online casinech. Srovnatelným příkladem je třeba online ruleta, která tento skok také zvládla. Z automatu Multiplay 81 se zkrátka stal hegemon, kterého neodstavily ani novější a propracovanější konkurenti. I v oblasti výherních automatů totiž platí, že v jednoduchosti je síla.

18+ | Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.