Livekurzy.cz

50,- zdarma na sázení

Sázková kancelář SYNOTTIP si pro své zákazníky připravila 50,- zdarma na sázení, které může získat opravdu každý a vsadit na cokoliv!

Sázková kancelář SYNOTTIP si pro své zákazníky opět připravila akce v níž rozdává 50,- zdarma a může se jí zúčastnit opravdu každý!

50,- zdarma na sázení
Zdroj: SynotTip

Vsaď 50 Kč a získej zdarma 50,-

Uzavřete dnes v SYNOTTIPu jakýkoliv AKO tiket s kurzem alespoň 2,0 a zítra získáte sna svůj účet 50,- zdarma, se kterými si můžete dělat opravdu cokoliv! Tato nabídka má snad jen tu nevýhodu, že tuto odměnu můžete získat pouze jednou.

>>> Zaregistruj se v SYNOTTIPu a získej dalších až 500,- zdarma!

Takto získáte 50,- na sázení

  1. Přihlaste se na svůj účet v SYNOTTIPu nebo se zaregistrujte zde.
  2. Uzavřete dnes 28.11.2019 AKO tiket s kurzem alespoň 2,0
  3. Následující pracovní den získáte zdarma za 50,-
  4. Použijte 50,- jakkoliv chcete!

50,- rozdává i SYNOTTIP casino

Protože se akce jmenuje 50 + 50, tak je logické, že 50,- můžete získat i v online casinu SYNOTTIP. A je to ještě jednodušší než v sázkové kanceláři. Stačí totiž, když na jakémkoliv výherním automatu vsadíte 50 Kč a následující pracovní den na váš účet bude připsáno 50,- ve formě věrnostních bodů, které můžete použít třeba i na uzavření sportovní sázky. Důležité je také říci, že vůbec nezáleží na tom, jestli na výherním automatu prohrajete nebo vyhrajete, prostě stačí si zahrát za 50 Kč. A vzhledem k tomu, že průměrná návratnost hracích automatů je 95%, tak když budete sázet po 1 Kč, tak nemůžete prohrát a dalších 50,- tak bude vašich!

>>> Podívejte se, jak vám Livekurzy.cz mohou usnadnit sázení

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!