Získej tiket v hodnotě 100 Kč zdarma

Získej tiket v hodnotě 100 Kč zdarma

Sázková kancelář SYNOTTIP je tu s další zajímavou nabídkou tiketu v hodnotě 100 Kč zdarma, který mohou získat úplně všichni zákazníci, kteří si vsadí na dnešní kvalifikační zápas ČR – Anglie.

Volný tiket v hodnotě 100 Kč
Volný tiket v hodnotě 100 Kč, zdroj: SYNOTTIP

Vsaď 100 Kč na Slavii v Lize mistrů a získej tiket v hodnotě 100 Kč na derby zdarma

Vše je opravdu velmi snadné a zvládne to každý! Stačí si vsadit jakýkoliv AKO tiket s nejméně 3 zápasy a s kurzem alespoň 3 za 100,- Kč a více, který bude obsahovat dnešní kvalifikační zápas o EURO 2020 ČR – Anglie. Následující pracovní den Vám sázková kancelář SYNOTTIP dá 100,- Kč volný tiket, který můžete vsadit úplně na cokoliv. Třeba i na jakýkoliv zápas Fortuna ligy. Jediné omezení je to, že volný tiket zdarma v hodnotě 100 Kč musí být uzavřen na duel s minimálním kurzem 1,5. Snad jedinou nevýhodou této nabídky je, že každý hráč má nárok pouze na jeden volný tiket v hodnotě 100 Kč.

ČR – Anglie tip na zápas

Česká reprezentace nezažívá své právě nejlepší období a svědčí o tom i to, že budeme snad jedinou zemí, ve které nebude zápas národního týmu Anglie vyprodán. I z toho lze snadno vyčíst, že Češi nebudou favority a jakýkoliv bodový zisk našeho nároďáku by byl velmi překvapivý. Nemůžeme tedy dnes večer očekávat, že bude náš národní fotbalový koeficient vylepšen.

>>> Zaregistruj se v SYNOTTIPu a získej dalších až 500,- zdarma!

Takto získáte tiket v hodnotě 100 Kč zdarma

  1. Přihlaste se na svůj účet v SYNOTTIPu nebo se zaregistrujte zde.
  2. Uzavřete AKO tiket s alespoň 3 zápasy, minimálním kurzem 3,0 a vkladem 100 Kč a více
  3. Následující pracovní den získáte sázku zdarma za 100 Kč
  4. Vsaďte získaný tiket v hodnotě 100 Kč na jakoukoliv událost z nabídky sázkové kanceláře SYNOTTIP s minimálním kurzem 1,5

>>> Podívejte se na pohyb kurzů všech dnešních kvalifikačních zápasů