Livekurzy.cz

Liga mistrů: Tottenham – Inter Milán

Domácí potřebují pro udržení naděje na postup zvítězit. Potvrdí Spurs dobrou formu z poslední doby a nedají Interu šanci?

Tento týden jsou na programu předposlední zápasy ve skupinách, které již často rozhodnou o postupujících. Ale například skupina B Ligy mistrů je jedna z nejzamotanějších a tak nám duel mezi Tottenham – Inter Milán teprve napoví, kdo bude mít v závěrečném kole postup ve svých rukách.

Tottenham - Inter Milán, tip na zápas
Tottenham, Foto: Facebook.com

Tottenham – Inter Milán: situace ve skupině

Tottenham a Inter Milán jsou ještě společně s Barcelonou a PSV Eindhoven ve skupině B. Na prvním místě je s 10 body jistě postupující Barcelona. Druhý Inter má 7 bodů a třetí Tottenham na něj ztrácí 3 body. V případě výhry se domácí Spurs na Inter bodově dotáhnou a o postupujícím se bude rozhodovat až v posledním kole.

Tottenham – Inter Milán: forma soupeřů

Tottenham nás v poslední době oslňuje skvělými výkony a výsledky – 5 posledních zápasů v řadě vyhrál a to 3 z nich hrál venku a navíc teď o víkendu si doma jednoznačně poradil s Chelsea.

Ale ani Inter se nenachází v nějaké krizi a v italské Serii A si vede dobře, když je na třetím místě s jednobodovou ztrátou na druhou Neapol. A nebýt nešťastné venkovní prohry na hřišti Atalanty Bergamo, mohlo to být ještě lepší.

Z pohledu formy obou soupeřů je tedy zřejmé, že nás ve středu večer v Lize mistrů jistě čeká zajímavý fotbal.

Tottenham – Inter Milán: vzájemná utkání

První utkání ve skupině na milánském San Siru pro Tottenham nedopadlo příliš dobře. Kohouti byli po celý zápas aktivnější, měli více střel a také šli zaslouženě v 53.minutě do vedení. Inter však dokázal v 86.minutě srovnat a dokonce dal ve druhé nastavené minutě vítězný gól.

Pokud půjdeme více do minulosti, tak zjistíme, že se oba soupeři v Lize mistrů a Evropské lize v posledních několika letech střetli hned šestkrát a pokaždé zvítězil domácí tým! A často to bylo o 2 a více branek.

Tottenham – Inter Milán: pohyb kurzů

Z grafu pohybu kurzů zjistíme, že k určitému pohybu došlo a to především ve prospěch Tottenhamu, jehož pozice favorita pro toto utkání byla ještě více upevněna. Původně totiž ve Fortuně vypsaný kurz na výhru Spurs 1,95 klesl až na současných 1,75.

Tottenham – Inter Milán
Tottenham – Inter Milán, pohyb kurzů

Nejvyšší kurz na remízu najdete v Sazkabetu, kde navíc můžete tento měsíc získat luxusního Jaguara. Sázková kancelář Tipsport nabízí nejvyšší kurz na výhru Interu – 4,70.

>>> Grafy vývoje kurzů zápasů evropských pohárů najdete v sekci Fotbal

Tottenham – Inter Milán: na koho vsadit

Náš dnešní tip opřeme především o skvělé výsledky Tottenhamu v poslední době – a to nejen na svém hřišti. Věříme, v potvrzení toho, že ve vzájemných zápasech téměř výhradně slaví úspěch domácí tým. A také vsadíme na touhu Tottenhamu po výhře. Kdyby Kohouti nevyhráli, tak téměř jistě přijdou o možnost postupu ze skupiny.

Procentuální rozložení kurzů nám říka, že Tottenham má přibližně 55% šanci na vítězství. A my si myslíme, že je to spíše ještě více a proto tipujeme výhru Tottenhamu. Aktuálně nejvyšší kurz na výhru Tottenhamu nabízí Sazkabet a má hodnotu 1,77.

>>> Pošlete si do Sazkabetu alespoň 300 Kč, vsaďte si na zápas Tottenham – Inter Milán a budete moci vyhrát luxusní auto značky Jaguar!